O mnie


     Praca z makijażem jest dla mnie przyjemnością oraz wyzwaniem.
Głównym moim celem jest maksymalna satysfakcja z usług, które oferuję klientkom, dlatego do każdej osoby mam indywidualne podejście, by sprostać jej potrzebom i wymaganiom. Staram się wyeksponować naturalne, często ukryte kobiece piękno. 


   
    Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas kilkuletniej pracy z klientami indywidualnymi, wykonując makijaże na różne okazje, a także podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz pokazach mody.Nie zapominając o studiach, które ukończyłam w 2010 r. w Poznaniu - Kosmetologia - kierunek Wizaż i Stylizacja :)

    Pracuję na kosmetykach znanych, renomowanych firm.
Obszar mojej działalności to Toruń i okolice. Projekty poza tym regionem negocjuję indywidualnie - każde miejsce jest możliwe, liczą się tylko chęci, prawda?

    Z przyjemnością nawiążę współpracę z fotografami, modelkami, agencjami reklamowymi i  eventowymi, firmami kosmetycznymi, odzieżowymi i biżuteryjnymi.

    Zapraszam serdecznie do bezpośredniego kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy. 

A prywatnie? :)
    Prywatnie jestem mamą dwójki urwisów - Tymka (3) i Nikosia (1) oraz kobietą i 'kochanką' wspaniałego, jedynego, mojego mężczyzny. Dzięki Nim budzę się każdego dnia z uśmiechem... no może prawie każdego :P, choć często niewyspana...dzięki ząbkującej młodzieży. Ale cóż zrobić - taki los matki, czyż nie kobietki? Mam nadzieję, że poznamy się lepiej już niedługo! 

:)

Paula

0 komentarze:

Prześlij komentarz